O Firmie

Firma Handlowo-Usługowo-Budowlana Miro Mirosław Wójtowicz, powstała w 1994 roku. Jako jedna z pierwszych firm na rynku lokalnym rozpoczęła wykonywanie usług budowlanych w zakresie dociepleń budynków oraz wewnętrznych prac wykończeniowych z zastosowaniem najnowszych w tamtych czasach technologii. Równolegle z prowadzoną działalnością budowlaną rozpoczęto działalność handlową w branży przemysłowej oraz budowlanej. Z roku na rok zwiększaliśmy zakres wykonywanych usług oraz wzbogacaliśmy asortyment sprzedawanych towarów. W 1997 roku działalność F.H.U.B. Miro w zakresie usług budowlanych została zawieszona, a w zamian została założona Firma Budowlana Miro 2 Sp.j.

Działalność Firmy Budowlanej Miro 2 Sp.j. była kontynuacją dotychczasowych osiągnięć, jednakże zmieniające się warunki na rynku budowlanym spowodowały konieczność poszukiwania nowych dziedzin usług bualtdowlanych. Jednym z owoców naszych starań było w 2001 roku nawiązanie współpracy z firmą Siemens Sp. z o.o., w zakresie adaptacji pomieszczeń dla potrzeb montażu urządzeń emitujących promieniowanie rentgenowskie.

Od pierwszych dni współpracy, byłem osobą odpowiedzialną za kontakty oraz realizację przedsięwzięć wykonywanych na zlecenie firmy Siemens Sp.z o.o.. Z każdym rokiem wykonywaliśmy coraz więcej i coraz bardziej specjalistycznych zleceń. Równolegle prowadziliśmy usługi budowlane, między innymi w zakresie ociepleń budynków z wykorzystaniem najwyższej jakości systemów, kompleksowych remontów budynków prywatnych jak i użyteczności publicznej. Możemy się też pochwalić kilkunastoma realizacjami „pod klucz”.

Jednakże w marcu 2010 roku Zarząd Spółki Miro 2 podjął decyzję o likwidacji Spółki jawnej.

Od marca 2010 roku, wznowiona została działalność budowlana F.H.U.B. Miro. Bazując na długoletnim doświadczeniu, planujemy kontynuację specjalistycznych prac budowlanych w obiektach służby zdrowia, systemów akustycznych w budownictwie wraz z rozszerzeniem spektrum naszej działalności o wykonawstwo elewacji wentylowanych. Działalność handlowa firmy przebiega do dnia dzisiejszego bez zakłóceń oferując naszym klientom bogaty asortyment materiałów wykończeniowych i instalacyjno – przemysłowych oraz narzędzi i elektronarzędzi.

Będziemy zaszczyceni możliwością współpracy z Państwem.